Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Підгаєччина поповнилась матеріально-технічною базою , новою спецтехнікою та обладнанням

Переглядів: 428

6 липня, у м.Підгайці, за участю голови Тернопільської ОДА Степана Барни ,народного депутата України Тараса Юрика, начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея, співробітників пожежно-рятувальної служби району, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства та громадськості, відбулася церемонія передачі рятувальникам нової техніки та спец. обладнання.

В урочистій обстановці було  передано  вогнеборцям ключі від нового пожежного-рятувального автомобіля, обладнаного на базі шасі МАЗ та придбаного за кошти державного бюджету. Відтепер це авто утримуватиметься на території ДПРЧ-14, в оновленому депо. Також працівники частини отримали захисні костюми Л - 1,ізолюючі дихальні апарати зі стисненим повітрям Drager в комплекті зі сталевими балонами та панорамними масками. В рамках співпраці Підгаєцької міської ради з міською владою м. Щегом (Республіка Польща) подаровані  польськими колегами гідравлічні розтискачі, ножиці та домкрат.

Начальник Підгаєцького районного відділу ДСНС Василь Кулявий щиро подякував за допомогу підрозділу та запевнив, що нове спорядження та техніка використовуватимуться співробітниками за призначенням та сприятимуть більш ефективному виконанню завдань за призначенням.

Сьогодні маємо черговий практичний приклад позитивної співпраці місцевих органів влади та ДСНС. Завдяки новому обладнанню вогнеборці зможуть більш ефективніше виконувати завдання – ліквідовувати наслідки надзвичайний подій та рятувати постраждалих

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин