Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

З Днем Конституції України, Підгаєччино!

Переглядів: 444

21 рік минув з того моменту, коли українці прийняли свій Основний Закон.
У кожному пункті цього документу – сьогоднішнє та завтрашнє українців. 
Саме тут визначені основні пріоритети та найвищі цінності людини. Передовсім – це право на життя, честь, свободу, безпеку та гідність. І головне – перед цим Законом рівні мають бути усі. 
Звісно, демократичний розвиток, як показує історія України, ніколи не був легким. Сьогодні ми знову повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі. Революція Гідності, мужній опір зовнішньому агресору свідчать, що українська нація свято шанує конституційні права і свободи та готова відстоювати їх ціною життя своїх Героїв. Усі ми щиро прагнемо змінити наше життя і долю на краще.
Для досягнення цієї мети нам належить докласти багато зусиль , щоб ідеї, покладені в основу Конституції, запрацювали в повну силу, принесли бажані результати.
Я переконана, що спільними зусиллями та з Божою поміччю ми зуміємо побудувати державу, гідну світлої пам’яті багатьох поколінь українських Героїв й достойну для передання її у спадок нашим нащадкам. Нехай в кожного з нас живе віра в те, що наступні покоління українців будуть жити у іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно-розвиненою та правовою європейською державою. Міцного здоров’я Вам, добробуту, затишку, сімейного щастя, світлого майбутнього та мирного неба над нашою славною Україною!
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

голова Підгаєцької районної ради                                                                                                                   Ірина Баран

« повернутися до списку новин