Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Привітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим голови Підгаєцької районної ради Ірини БАРАН

Переглядів: 939

 

           ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ ,КОЛЕГИ, ДРУЗІ, ЗЕМЛЯКИ!

                 Від щирого серця вітаю усіх Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

Наближається Новий рік та світле Різдво Христове. Цієї пори ми, як у дитинстві, чекаємо відчуття щастя та прийдешнього дива… Щось має відбутися: хороше і несподіване, те, чого завжди хотілося… Хочеться, щоб всі прикрощі й негаразди   лишилися у минулому, непростому році, а попереду нас  щоб чекала лише  світла дорога , удача й успіх!

І хай ми подекуди й самі не дуже віримо у власні сподівання, вони все одно дуже важливі. Вміти бажати  щиро – це ціле мистецтво. Бо таке бажання дає ту величезну  енергію, що згодом втілюється в результат.

 Хай не буде війни, хай прийде мир на українську землю, щоб  ми  жили  в достатку, хай буде любов у родинах, хай ростуть і навчаються наші діти, хай здорові будуть батьки… Ми не просимо нездійсненного. Нам всього лиш хочеться жити достойно у своєму власному домі.

 Хай втомлена, змучена й зморена наша рідна Україна заживе так, як і належить прекрасному, працьовитому, заможному краю.  Хай набереться сил свята українська земля та й нам дасть силу, натхнення, удачу..

 Ми на це заслуговуємо. Народ, який вистояв у найскладніші часи і в найважчу пору. Народ, який не зламався, не здався, не опустив рук.. Народ, який зберіг себе і свою країну попри всі виклики історії – це великий народ. Це народ, що має право на щастя! 

Ми точно – достойні. Ми просто забули, як то – бути щасливими. Я свято вірю, що ми про це згадаємо.

У час, коли зійде на небі Вифлеємська зоря - промолімося за тих, хто не з нами. За безстрашних Героїв, які віддали життя в боротьбі за Україну. І за тих наших мужніх синів та доньок, які запалюватимуть різдвяну свічку на війні, в окопах...
 

Я бажаю Вам щастя у Новому році! Хай збуваються заповітні мрії, хай любов, добро та достаток прийдуть у кожен дім, у кожну родину. Хай буде багатим ваш новорічний і Різдвяний стіл. Хай все буде добре!

 

З Новим роком всіх вас!

Христос Народився!

З великою повагою та шаною ,

Голова Підгаєцької районної ради                                                               Ірина БАРАН

 

« повернутися до списку новин