Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

ВАЖЛИВО! Визначено переможця конкурсного відбору на посаду директора Угринівської ЗОШ І-ІІ ступенів Підгаєцької районної ради

Переглядів: 420

                                                                           

                                                                                    ОГОЛОШЕННЯ

            Конкурсна комісія, яка утворена розпорядженням голови  Підгаєцької районної ради Ірини БАРАН  про призначення на посаду директора Угринівської ЗОШ І-ІІ ступенів Підгаєцької районної ради Тернопільської області провела конкурс та визначила переможця .

ПРОТОКОЛ № 3

засідання конкурсної комісії  Підгаєцької районної ради

 від 24 жовтня 2018 року 2018 року

 

м.Підгайці

Присутні: 8 членів конкурсної комісії

Порядок денний:

  1. Проведення конкурсного відбору кандидата для призначення на посаду директора Угринівської ЗОШ І-ІІ ступенів Підгаєцької районної ради Тернопільської області

Виступив: Мороз В.М. – голова комісії, який сказав, що для участі в іспиті допущено єдиного кандидата – Корбу Лесю Богданівну.. Для письмового виконання завдання кандидату було виділено 60 хвилин. За результатами екзаменаційних випробувань кандидат набрала  198 балів, що перевищує 50 %, тому комісія вирішила допустити її до співбесіди  та розв’язання ситуаційного завдання. За дане рішення проголосували всі члени комісії одноголосно.

      Під час співбесіди та вирішення ситуаційного завдання Корба Л.Б. одержала  80 балів.

За результатами екзаменаційних випробувань,  співбесіди та розв’язання ситуаційного завдання ,члени комісії вирішили: запропонувати голові Підгаєцької районної ради  Баран І.П. подати кандидатуру Корби Л.Б. на затвердження чергової сесії Підгаєцької районної ради для призначення її на посаду директора  Угринівської ЗОШ І-ІІ ступенів  Підгаєцької районної ради Тернопільської області.

За дане рішення проголосували:

За -8          проти -0         утрималось -0.

 

Голова комісії                                                                            В.М.МОРОЗ

Секретар комісії                                                                        В.П.БОРСУК

« повернутися до списку новин