Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

У Підгаєцькому районному будинку культури відбувся фестиваль "Різдвяні дзвони" та фестиваль різдвяної кухні " Чим хата багата..."

Переглядів: 583

У Підгаєцькому районному будинку культури відбувся  фестиваль "Різдвяні дзвони" та фестиваль різдвяної кухні " Чим хата багата..."

У  дні світлих Різдвяних свят, у великому родинному колі працівників культури Підгаєччини  відбувся традиційний фестиваль "Різдвяні дзвони" та фестиваль різдвяної кухні " Чим хата багата...

На святі були:

 – вертепні дійства,  колядки та щедрівки.

На нього з’їхалися колядники і щедрувальники з усього району, які підготували для гостей емоційно багате, барвисте, щире різдвяне дійство.

Ми вдячні представникам галузі культури   за збереження народних звичаїв, радіємо та прагнемо усі , щоб задушевність різдвяних  пісень та прекрасні миттєвості Різдва дарували усім натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, миру і здоров’я.

Будемо сподіватися, що всі гарні побажання здійсняться і цей рік буде щасливим для кожного мешканця , а Різдвяна зоря укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця.

« повернутися до списку новин