Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Вітання з Днем Незалежності

Переглядів: 772

Дорогі жителі Підгаєччини! Друзі !Гості нашого міста!
Вітаю із Днем Незалежності!

У цей небезпечний, перехідний,вочевидь – не мирний, а для багатьох – ще не переконливо військовий час ,по-новому відкриваємо для себе неоціненність скарбу жити у вільній, суверенній державі, адже Незалежність – направду, найвище досягнення нації, набуте найкращими синами й доньками різних поколінь найбільшою ціною – життям, інтелектом, непосильною працею, молитвами і вічною, вічною боротьбою.
Незалежність – потребує повсякденної рівноваги прав і обов’язків, адже лише права – це свавілля, а лише обов’язки – це неволя, тому справжня НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – гармонія прав та обов’язків, висока свобода і відповідальність. Твоя і моя.
Найперше- пам’ятаймо Тих, Кого нема. Доземний уклін Тим, Хто на передовій: добровольцям, військовослужбовцям, прикордонникам, капеланам, волонтерам, медичним працівникам. Усім, завдяки кому так звично живемо, робимо флеш-моби, співаємо патріотичних пісень, готуємось до нового навчального року , народжуємо чи одружуємо дітей, чекаємо миру…
Захоплюємося Тими, Хто віднаходить сили ставати на протези, заліковувати фізичні і психологічні травми, продовжувати боротьбу за кращу Україну.
Але сьогодні ми повинні не лише згадувати наших героїв, а й мати відвагу стати в їхні ряди. Відстоюючи Незалежність, навчімося бачити стражденного в кожному, хто втратив домівку чи вимушено покинув свою землю, у кожному пораненому чи полоненому. Наполегливо продовжуймо підтримувати українське військо та зміцнювати нашу державу працею та активною громадянською позицією.   Бо Правда досить проста: або ми вільні, або – ні.    А ще сповідуймо Шевченкове :
Молітесь Богові одному,
Молітесь правді на землі.
А більше на землі нікому
Не поклонітесь…
Із Днем народження, моя Україно! Ми – переможемо! Україна переможе! Слава Україні!

З повагою ,

голова Підгаєцької районної ради                                                                Ірина БАРАН

« повернутися до списку новин