Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Одноденна фахова майстерня на тему «Бачення розвитку сфери освіти в контексті реформування системи влади», відбудеться 24травня2019року

Переглядів: 252

Запрошуються  представники  районної ради та її депутатського корпусу ,освітян взяти участь в одноденній фаховій майстерні на тему «Бачення розвитку сфери освіти в контексті реформування системи влади», що відбудеться 24травня 2019рокуз 10:00до 14:00год.за адресою:м.Тернопіль, Тернопільська обласна рада,вул.Грушевського,8, ауд.No 825.

Початок реєстрації –09:45. Зазначена фахова майстерня впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України, в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («ПУЛЬС»).Про участь у навчанні можна  повідомити на адресу електронної скриньки uaror@ukr.netдо 21травня2019року.

 Присутність на фаховій майстерні  є дуже важливою, оскільки тематика визначена актуальними питаннями, що стосуються роботи районних рад, в контексті децентралізації та реформування органів місцевого самоврядування. 

 

« повернутися до списку новин