Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ПОСАДОВЦЯМИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Переглядів: 556

Відтепер, всі посадовці органів державної влади та місцевого самоврядування зобов’язані до 1 квітня подавати декларацію про доходи.

Відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII "Про запобігання корупції" починаючи з січня 2017 року посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування зобов’язані щорічно до 1 квітня поточного року подавати декларацію за минулий рік.

Подання декларацій здійснюється шляхом заповнення форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (#НАЗК).

Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП), отриманий для виконання своїх службових обов’язків. Разом з цим, особи, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування протягом звітного року, отримують послуги ЕЦП як фізичні особи, а не як посадові особи органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації державної форми власності.

Таким чином, для безперешкодного та комфортного отримання послуг #ЕЦП просимо не відкладати візит до представництв Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту #ДФС на кінець звітного періоду.

Додатково повідомляємо, що для початку заповнення вказаної декларації необхідно перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП (файл Key-6.dat) та ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон "ua", "net" або "com"). Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua.

Довідка щодо заповнення декларацій: (044) 200-08-29(044) 200-06-88. Технічна допомога: support@nazk.gov.ua.

« повернутися до списку новин