Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Випускний в Підгаєцькому аграрному ліцеї

Переглядів: 503

       В Підгаєцькому аграрному ліцеї відбувся випускний .Після вручення атестатів про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованих робітників з напутніми словами до випускників звернулися директор ліцею Ігор Мицьо, який побажав їм високого польоту, здоров’я, щастя, успіхів в житті.

       До випускників  зі словами привітань  приєдналася і  голова Підгаєцької  районної ради Ірина Баран, яка  побажала  випускникам на подальше життя наполегливості, упевненості в собі і своїх силах, а головне - не зважати на всі перешкоди і йти впевнено до мети шляхом, який обрали.

Бог подарував кожному з вас красу, розум, талант. Ви володієте найбільшим скарбом на Землі – молодістю. Цінуйте її, бо вона прекрасна і неповторна в житті людини. У кожного з вас своя стежина в житті. По-різному складуться ваші долі. Посадіть на шляху своєму квіти гарячої любові до життя, до людей, до України. Вірте в силу дружби. Знайдіть себе в праці. Хай ваші серця не знають спокою! У добру путь!

 

 На площі міста Підгайці  лунали пісні, привітання, побажання від учнів ліцею, але в очах випускників можна було побачити тінь смутку, а в голосі - нотки хвилювання, адже попереду - незвідане майбутнє, у яке тепер уже зрілі юнаки та дівчата  крокуватимуть сміливо.

       Від батьків виступила мати , яка подякувала всім працівникам ліцею, які всі ці  роки навчали їхніх дітей, допомагали у з’ясуванні важливих ситуацій.

       

« повернутися до списку новин