Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

З 1 вересня, дорога освітянська спільното!

Переглядів: 1890

                                             

                                   

                                  Шановані першокласники, учні, молодь, вчителі та викладачі!

Перше вересня — завжди особливий і хвилюючий момент для кожного: і для першокласників, які вперше переступають поріг школи, і для одинадцятикласників, для яких цей навчальний рік стане останнім; для батьків, бабусь і дідусів, які хвилюються не менше за учнів, і для вчителів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують.

Цього року 1 вересня буде не таким, як ми звикли його бачити. Не буде звичних лінійок, але натомість будуть вітальні зустрічі для першачків, класні зустрічі з однолітками, бесіди з класними керівниками, квести та інтерактивні екскурсії.

Дорогі учні, ваші директори та вчителі розуміють, що цей день є важливими, тому підійшли до організації першого навчального дня дуже креативно. Вірю, свято першого дзвоника запам’ятається тільки яскравими моментами, але водночас будуть дотримані всі правила безпеки для збереження здоров’я учнів та педагогів.

Я розумію і знаю, що цей навчальний рік буде не з легких, але тільки допомагаючи та підтримуючи один одного, ми зможемо дати нашим школярам якісні знання.

В цей святковий день хочу особливо подякувати всім педагогам та батькам за підтримку своїх учнів та дітей!

Я щиро вітаю всіх школярів і бажаю, щоб цей навчальний рік подарував безліч можливостей проявити свої здібності й таланти, бажаю твердих знань і високих успіхів, добрих товаришів і нескінченного ентузіазму, активної діяльності та міцного здоров’я.

Прошу всіх, зокрема і школярів, учителів та батьків з розумінням поставитися до нових правил освітнього процесу. Ми маємо навчитися жити в нових умовах, дотримуватись правил безпеки і берегти своє здоров’я.

Зі стартом навчального року, освітянська спільното!

Успіхів вам, дорогі друзі! З Днем знань! З початком нового навчального року!

З повагою, Ірина БАРАН!

голова Підгаєцької районної ради!

« повернутися до списку новин