Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Наше завдання – щоб усі бібліотеки були тими площадками, де люди спілкуються, вчаться, отримують нову інформацію(ФОТО)

Переглядів: 1028

                           

Сьогодні,13 травня 2020 року  голова районної ради Ірина БАРАН разом з керівником відділу культури молоді та спорту Олександрою Гайвою проінспектувала хід проведення ремонтних робіт в дитячій бібліотеці та бібліотеці для дорослих в місті Підгайці.. Зокрема, щодо виконання капітального ремонту приміщень.

Приміщення дитячої бібліотеки вже майже готове до здачі та запуску в експлуатацію, але ще необхідно все впорядкувати,наголосили працівники бібліотеки.

Комфортні умови для читачів - найголовніше питання: чи піде читач до бібліотеки, чи піде він за книгою чи в третє місце, де можна поспілкуватися, провести свій час, - наголосила Ірина БАРАН ,спілкуючись з   директором  центральної бібліотечної системи  для дітей Любою Машталір та з завідувачкою дитячої бібліотеки Лесею Максимчак.

Питання ремонту цієї книгозбірні піднімали багато разів. Врешті, з районного бюджету було виділено кошти для початку робіт. Усього передбачили суму - майже шістсот тисяч гривень.

Це сам капітальний ремонт приміщень,придбання меблів, придбання обладнання.
У бібліотеці запевняють. що після ремонту книгозбірню можна буде не впізнати: кімната для майстер-класів та читальні зали не лише для дітей, а й для батьків. Усе за принципом: Бібліотека - Дім - Дорослим і малим.

Наше завдання – щоб усі бібліотеки були тими площадками, де люди спілкуються, вчаться, отримують нову інформацію. Це важливо, щоб студенти,учні та мешканці району  могли сюди зайти  , щоб  бібліотека  дитяча та доросла стали фактором розвитку . Завдань багато, колектив хороший. Треба, щоб більше площі було для відвідувачів, для спілкування. Щоб ми не сприймали бібліотеки, як склади книжок, а щоб бібліотеки були як медіатеки,  де людина розвивається, отримує нову інформацію,наголосила Ірина БАРАН під час зустрічі.

            

               

       

                                 

                                       

                                               

             
 

« повернутися до списку новин