Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Програмно-цільовий метод бюджетних відносин: Асоціація пропонує КМУ провести навчання для ОТГ (звернення)

Переглядів: 496

Українська асоціація районних та обласних рад звернулася до Кабміну з пропозицією провести навчання у зв’язку з новими принципами формування місцевих бюджетів.

Таку ініціативу запропоновано, виходячи з правил, що прописує Бюджетний кодекс у 2017 році. Так, відповідно до п. 18 Прикінцевих та перехідних положень, між місцевими та державним бюджетами відносини вибудовуватимуться за програмно-цільовим методом, що базуватиметься на прогнозі результатів, які може отримати громада у майбутньому.

Втім, як зазначено у зверненні, досвід такої роботи на рівні експерименту впроваджувався, але без врахування об’єднаних територіальних громад як і тих, що вже діють, так і тих де пройдуть вибори.

Асоціація пропонує залучити Мінфін та облдержадміністрації до організації навчань, зокрема стосовно складання проектів бюджетів об’єднаних територіальних громад на 2017 рік, без яких така форма роботи буде неможлива

Крім того, у зверненні зазначено, що Українська асоціація районних та обласних рад готова залучати своїх експертів до проведення зазначеної діяльності.

Ознайомитись зі зверненням можна, завантаживши його за цим посиланням - Звернення до Кабміну стосовно навчань відповідно до програмно-цільового методу бюджетних відносин

« повернутися до списку новин