Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Відбулася прем"єра комедії "ФАРАОНИ" ,аматорів народного дому села Голгоча, Підгаєцького району !

Переглядів: 1141

                            

27 січня 2019 року о 17:00 в селі Голгоча,Підгаєцького району відбулася прем’єра вистави  за твором О.Коломійця «Фараони».

Добре жилось єгипетським фараонам...

Я десь чув, що жінки кожного ранку ноги їм цілували...

- Ще й як цілували! Фараони, брат, уміли своїх жінок у руках тримати.

- Молодці фараони!

О. Коломієць "Фараони"

Ось такі солодкі мрії захопили "передові уми" одного українського села. І біда була б жінкам, якби ці мрії здійснилися!.. Але для жінок все обернулося по-іншому: не єгипетська неволя, а справжнісінький сучасний фемінізм запанував у окремо взятому господарстві, і зокрема в нашому селі!

Комедії Олексія Коломійця "Фараони" понад 50 років. Вже минулася спільна мрія про соціалізм і комунізм, вже колгоспи перетворились на "інші форми власності". Але! - стосунки між чоловіками та жінками не змінилися. Наших мешканців це хвилює також. Сьогодні, як і багато років (а може, й століть) тому, ми прагнемо знайти порозуміння і геть не розуміємо одне одного! . Ми й сьогодні розділяємо життя на "чоловічу" та "жіночу" половини і не замислюємось, що можемо бути щасливими тільки поєднавшись! То ж нова постановка за такою добре знайомою "старою" п'єсою саме про це: про чоловіків, про жінок, і про те, які ми насправді кумедні істоти - люди!

З залі зібралась уся громада,  батьки, бабусі та дідусі, друзі прийшли сьогодні, щоб підтримати наших  акторів. Та головне - це акторська гра, яка майже всю виставу була на висоті! Вразили присутніх глядачів та заставили вибухнути оваціями зал неперевершені актори-аматори!. Надзвичайно позитивним, гарним залишилося загальне враження про виставу. Браво!!!  -  талантам. Нових прем’єр! Перемог та успішного, плідного, творчого особистого зростання в нашому краї!

головний режисер: Іванна Неклега

Музичне оформлення-Ігор Купратий;

Ролі виконували:

Таран – Григорій Купратий;

Одарка – його дружина, Оксана Купрата;

Онисько – бригадир, Іван Савко

Аристарх –  Ковалик Василь

Оверко – завідуючий фермою, Козлик Григорій

Завідуюча народним домом - Галина Ковалик;

Фото- Юля Вітюк

                              

               

                                                   

                                              

 

« повернутися до списку новин