Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

21 лютого 2018 року відбулася 18 сесія Підгаєцької районної ради 7 скликання

Переглядів: 438

21 лютого 2018 року відбулося пленарне засідання вісімнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної  ради Ірина Баран

У роботі сесії взяли участь  заступник голови Підгаєцької райдержадміністрації Іван Керницький , керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради та  інші.

 Депутати розглянули 18 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Підгаєччини. Розпочали роботу із затвердження порядку денного   сесії районної ради.

По першому  питанні порядку денного проінформував депутатів та присутніх  керуючий справами виконавчого апарату Підгаєцької районної ради Василь Мороз ,який сказав,що  керуючись п.6 ч.1,ст..43 ЗУ»Про місцеве самоврядування» та з метою системного забезпечення діяльності районної ради в 2018 році,  необхідно затвердити План роботи районної ради на 2018 та ознайомив депутатів з основними питаннями,які будуть розглядатися впродовж року.

Другим питанням розглядався звіт голови районної ради за 2017 рік.

На сесії затвердили Угоди про міжбюджетні трансферти між сільськими та районним бюджетом,підтримано  депутатським корпусом  і передачу видатків на фінансування програми організації рятування людей на водних об"єктах  Тернопільської області в сумі 12 тисяч гривень

Начальник Підгаєцького  відділення поліції Бережанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській  області Юрій Кунька  виступив перед депутатським корпусом про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини ,протидії злочинності ,забезпечення публічної безпеки порядку на території Підгаєцького району за 2017 рік та перше півріччя 2018 .

Депутати внесли зміни до районної програми підтримки,збереження об’єктів і майна спільної власності громад району на 2017-2019 роки.

Розглянули питання щодо реорганізації ФАП с.Старе Місто шляхом перетворення в амбулаторію загальної практики сімейної медицини с.Старе Місто

На сесії було внесено  ряд змін до районного бюджету. Зокрема,спрямовано на видатки загального фонду районного бюджету на 2018 рік  залишок коштів  освітньої субвенції загального фонду районного бюджету ,який утворився станом на 01 січня 2018 року у сумі -720 тисяч гривень,з них-на оплату праці-590,0 тис.грн.

Також за рахунок  залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій ,який утворився станом на 1 січня 2018 року -433,0 тис.грн. , направлено кошти на придбання обладнання комплексу «Пішохідний перехід» та фінансування інвестиційних проектів.

За рахунок коштів вільного залишку , який утворився станом на 1 січня 2018 року було спрямовано кошти  на придбання шкільного автобуса для перевезення дітей , для опорного закладу на умовах співфінансування (70% за рахунок субвенції,30 % місцевий бюджет) 510,0 тис.грн.

Також було передано кошти районного бюджету на Програму футболу у Підгаєцькому районі на 2015-2020 роки в сумі -122 тис. грн.

Кошти районного бюджету також було спрямовано на Районну програму соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2015-2019 роки у сумі 50000 тис.грн., та на підтримку заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації ,призову на строкову військову службу - 20000 тис.грн.

Також депутати районної ради підтримали передачу субвенції  з районного бюджету обласному бюджету на співфінансування інвестиційних проектів,з них на співфінансування енергоефективного проекту розвитку :капітальний ремонт Завалівської ЗОШ 1-3 ст.Підгаєцької районної ради в сумі 317,416 тис.грн.

Також кошти районного бюджету було спрямовано на  забезпечення безоплатного харчування дітей пільгових категорій.

У розділі Різне голова районної ради проінформувала депутатів про обов’язок подання електронних декларацій  до 1 квітня 2018 року,  а також подякувала всім за активність та розуміння .

 

« повернутися до списку новин