Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

У с.Новосілка реалізовано інвестиційний проект «Енергоефективний проект розвитку: капітальний ремонт Новосілківського будинку культури" (фото)

Переглядів: 684

                                      

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, голова районної ради  Ірина Баран разом з керівником підрядної організації Олегом Федорчаком побували у сільському будинку культури  с.Новосілка Підгаєцького району, де разом з сільським головою Ганною Кардаш та директором будинку культури Романом Жирським ознайомилися як реалізовано інвестиційний проект «Енергоефективний проект розвитку: капітальний ремонт Новосілківського будинку культури у с.Новосілка по вул. Центральна Підгаєцького району».

      У рамках реалізації проекту проведено утеплення фасаду будівлі; заміну вікон і дверей; влаштування відмостки; заміну дерев’яної конструкції  даху та перекриття; зроблено ремонт приміщення. Виконання робіт проводилося із застосуванням сучасних будівельних матеріалів та технологій.

       У результаті цього проекту покращено  існуючий  стан  будівлі, забезпечено дотримання санітарно-гігієнічних вимог, відповідність приміщення вимогам з енергозбереження, забезпечено надання жителям села культурно-дозвіллєвих послуг, а також буде значна економія коштів місцевого бюджету на енергоносії.

        Нагадаємо, що вартість проектустановить 1380,038 тис. гривень. З бюджету Новосілківської сільської ради виділено кошти на співфінансування проекту  - 326,038 тис. гривень, за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку в 2017 році виділено - 934,0 тис.грн.       

        В 2018 році додатково буде виділено кошти з держбюджету в сумі 120,0 тис. грн. на закупівлю меблів.

                                            

                                                                          

« повернутися до списку новин