Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Урочистості до Дня рятівника

Переглядів: 730

17 вересня працівники аварійно-рятувальних служб відзначають професійне свято.

Рятівники  Підгаєччини – це самовіддані та небайдужі чужому горю люди. Жителі Підгаєччини неодноразово були свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків природних лих чи аварій.
Тож з нагоди Дня рятівника, 18 вересня, щоб привітати рятівників Підгаєччини , ветеранів, пенсіонерів завітала голова районної ради Ірина Баран

З вітальним словом до колег звернувся начальник Підгаєцького  районного сектору  УДСНС України у Тернопільській області Василь Кулявий , який зазначив, що рятувальники завжди готові до дій за призначенням і надалі прикладатимуть максимум зусиль задля збереження життя і здоров’я громадян.

На святі також були присутні гості з обласного управління-Берестецький Ю.В. та Залуцький Р.М.,які нагородили рятівників громотами та званнями.
За високі показники в службовій діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, проявлені героїзм та самовідданість були заохочені працівники підрозділів районного сектору УДСНС у Тернопільській області.
Із професійним святом привітала працівників аварійно-рятувальних служб, пожежників та працівників інших формувань цивільного захисту голова районної ради Ірина БАРАН , яка подякувала їм за самопожертву та вірність присязі.
Рятувальників, які професійно виконували завдання, проявили  відвагу у виконанні службових обов’язків, нагородили почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації.
Закінчилися урочисті заходи музичними віншуваннями від аматорів сцени району.

                   

                           

« повернутися до списку новин