Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Виховувати людину — означає визначати долю нації.

Переглядів: 442

Вітання голови Підгаєцької районної ради Ірини БАРАН з Днем працівників освіти

 

Дорогі вчителі, викладачі та наставники!

Щиро вітаю Вас із нагоди Дня працівників освіти!

Уже традиційно у першу неділю жовтня слова вдячності ми адресуємо усім педагогам, хто свої знання, вміння та досвід передає іншим, хто спонукає досліджувати навколишній світ і робити наукові відкриття, хто навчає вірити в себе та впевнено йти до поставленої мети.

Шановні вчителі, саме Ви навчаєте дітей і молодь тим головним моральним цінностям, котрі зараз відстоює весь український народ – цінностям свободи та незалежності, миру та добра, взаємоповаги та гідності. Ваша праця є надзвичайно важливою для країни. Сьогодні руками творчого, мудрого, вільного вчителя формується нове покоління українців. Адже коли педагог закриває за собою двері до класу, все залежить тільки від нього: процес пізнання, виховні пріоритети, втілення освітніх реформ.

 

Будуючи нову українську систему освіти,  держава саме Вам доручила не лише навчання дітей, але й формування особистостей, здатних творчо мислити і самостійно робити висновки.

Дякую тим, хто щодня входить до групи дитячого садочку, класу, навчальної аудиторії, гуртка або секції. Дякую за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини, цікавою і потрібною для молодого покоління!

 

Дорогі освітяни, бажаю Вам здоров’я та щастя, невичерпних сил і благополуччя за сумлінну працю та терпіння, мудрість і фаховість.

Щиро зичу Вашим учням великих досягнень і нових перемог!

З повагою та шаною,

голова Підгаєцької районної ради            Ірина БАРАН

 

м.Підгайці

2018

 

 

« повернутися до списку новин