Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Переглядів: 690

 

 

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Неоціненна ваша місія і у важкі для всієї нашої громади часи – неоголошеної війни. Поетичне слово, патріотична пісня, ніжна мелодія батьківського краю надає сили, підтримує, допомагає бійцям на лінії розмежування. Ваша творчість не раз рятувала наших солдатів від зневіри та відчаю, допомагала вижити, кликала на подвиг. Земний уклін вам за це.

Щиро вдячні працівникам відділу культури , будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!

З повагою,

голова Підгаєцької районної ради                                                                 Ірина Баран

депутатський корпус районної ради

« повернутися до списку новин