Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Шановні депутати місцевих рад району, міський та сільські голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Переглядів: 451

 

Шановні депутати місцевих рад району, міський та сільські голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Шановна громадо Підгаєччини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди всенародного свята - Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Це влада народу, це можливість впливати на розв'язання проблем, брати участь в управлінні місцевими та державними справами.

Попри всі складнощі сьогодення можна з упевненістю сказати: місцеве самоврядування як важлива самостійна гілка влади, що захищає і представляє інтереси кожної людини, не тільки сформувалася, а є визначальною в розбудові нашої держави.

Це свято тих, хто народом обраний, свято рад, які покликані бути рушіями економічного і соціального розвитку .

  Система місцевого самоврядування Підгаєцького  району включає територіальні громади ­­­­36 населених пунктів,21 хутора, 1 міської  і 21 сільської  раду та їх виконавчі органи, Депутатський корпус  всіх рад налічує -292 депутати,  районної ради- налічує 26 депутатів. Депутатський корпус районної ради володіє досвідом роботи в радах: частина депутатів обирається вже вдруге і втретє. Серед депутатів імена авторитетних людей, професіоналів, господарників, кожен з яких зробив чимало добрих справ, переважають фахівці сільського господарства, медики, освітяни,економісти, підприємці. Це люди, які мають широкий кругозір, творче мислення, здатні приймати нестандартні рішення.  Кожний із депутатів достойний найкращої похвали.         

 В районі налагодилась тісна співпраця депутатського корпусу, посадових осіб районної, міської, сільських рад та районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, відомств. Ми розуміємо, що від злагодженої роботи залежить подальший розвиток району, і лише спільно зможемо зробити багато корисних справ у кожному населеному пункті нашої рідної Підгаєччини!

  За кошти сільських, районного, обласного  та державного бюджетів в усіх населених пунктах відновлюється вуличне освітлення, ремонтуються  комунальні дороги, утримуються в належному стані навчальні та медичні заклади, дитячі садки.

  2019 рік був насичений різними подіями, проводилось багато заходів з нагоди державних і професійних свят, пам’ятних дат. І кожна  територіальна громада, посадові особи місцевого самоврядування, депутати рад всіх рівнів брали в них найактивнішу участь.

   У системі основних організаційних форм роботи органів самоврядування центральне місце займає діяльність місцевих рад, які проявляють ініціативність, вміння приймати самостійні рішення та нести за них відповідальність, координують роботу підприємств, які знаходяться на підвідомчій території . Жителі міста та багатьох сіл не помилилися з вибором голів, які прагнуть об’єднати громаду, віднайти однодумців серед громадян, роблять чимало для того, щоб не лише собі облаштувати житло і побут, а й прикрасити і поліпшити життя всієї громади.

  Позитивним є те, що з року в рік мешканці Підгаєччини  стають все більш активними як у житті своєї громади, так у житті району в цілому.

  Сьогодні також  особливі слова подяки  ветеранам місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі у його становлення та розвиток. Великий внесок у розвиток місцевого самоврядування у різний час зробили депутати Верховної Ради України різних скликань, керівники районної ради, їх заступники, міські і сільські голови, секретарі місцевих рад.

   Але історія – це не лише події минулих років, це і наші сучасники. В усі часи найбільшим скарбом Підгаєччини  були, є і завжди будуть наші талановиті, мудрі, роботящі люди.

 Завдяки справжнім патріотам краю  є ще одна важлива подія та дата!   1991 рік ! Він був важливим з двох моментів - буде чи не буде Україна самостійною?  Буде чи не буде Підгаєцький район? Так у клопотах, у переживаннях, у надії на краще майбутнє і настав той славний, той незабутній день6 грудня 1991 року.

 

Чому ми перемогли? Чому омріяний Підгаєцький район став дійсністю? Тому що була сприятлива ситуація і всі почали   боротьбу вчасно. Незважаючи на власні мотивації   кожного ,  у прагненні відновити Підгаєцький район панувала згода. Хто ж скільки доклав зусиль, то вже інша річ. Але план стратегічний вдався. Тому що на кожному щаблі до гори, до Верховної Ради були люди, які лобіювали це питання. А це було дуже важливо мати тих, хто відстоює твої інтереси . З цієї нагоди   я всіх щиро вітаю!

Вітаючи з святом, висловлюю  надію, що знання та енергія всіх, хто причетний до місцевого самоврядування, буде спрямована на благо і розвиток нашого району, на утвердження народовладдя. Нехай цей день стане святом єдності і злагоди заради високої мети – щасливого і впевненого  життя наших мешканців!

Щиро бажаю всім, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров’я, великого людського щастя, щедрого достатку, нових яскравих перспектив і здобутків.

Пам'ятаймо, що нашими спільними зусиллями твориться неповторний образ Підгаєччини, зберігається наша героїчна історія та закладається майбутнє.

Зі святом вас!

З повагою

Голова Підгаєцької районної ради                                                                Ірина БАРАН

« повернутися до списку новин