Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

07 лютого 2017 року у Підгаєцькому районному секторі та ДПРЧ-14 УДСНС України у Тернопільській області відбулось підведення підсумків службової діяльності за 2016 рік.

Переглядів: 658

 

 

 

07 лютого 2017 року у Підгаєцькому районному секторі та ДПРЧ-14 УДСНС України у Тернопільській області відбулось підведення підсумків службової діяльності за 2016 рік. На нараді були присутні заступник начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Берестецький Юрій Васильович, куратор району підполковник служби цивільного захисту Плюта Сергій Ярославович та весь особовий склад районного сектора та ДПРЧ-14. Під час проведення даного заходу рятувальникам було показано фільм про роботу пожежно-рятувальної служби області у 2016 році. Ключовими питаннями підсумкової наради стояли: постійна бойова готовність підрозділу до реагування на усі надзвичайні події та ситуації, покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділу та завдання на 2017 рік. 
Під час підведення підсумків рятувальникам 14-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління вручили аварійно-рятувальне обладнання, придбане за сприяння керівництва Підгаєцької районної державної адміністрації, керівництва та депутатського корпусу районної ради, а також міського голови м. Підгайці та депутатського корпусу міської ради. До слова, вогнеборці отримали від райдержадміністрації та районної ради бензоріз, від міської ради бензопилу та від Управління ДСНС України у Тернопільській області набір ключів та 2 світлодіодні ліхтарі. Вручення вищенаведеного обладнання проводили заступник начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Берестецький Юрій Васильович, голова Підгаєцької районної державної адміністрації Колодницька Алла Іванівна, заступник голови Підгаєцької районної ради Калиняк Петро Дмитрович та заступник голови Підгаєцької міської ради Пеляк Василь Петрович.
Керівництво Підгаєцького районного сектора та ДПРЧ -14 висловлює щиру подяку усім, хто приклав зусиль для покращення матеріально – технічного стану нашої пожежно-рятувальної частини.

« повернутися до списку новин