Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ ВІТЕР ПО ДУШАХ МЕТЕ. ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ ПИЛ НА РОКИ ОПАДАЄ. ГОДИННИК ЖИТТЯ БЕЗУПИННО ІДЕ, ... ЛИШ ПАМ'ЯТЬ УСЕ ПАМ'ЯТАЄ.

Переглядів: 509

                                                  

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, жителі району!

Сьогодні минуло тридцять чотири роки від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

«Мирний атом» за лічені секунди кардинально змінив перебіг людського буття, здолав державні кордони, перетворив частину чудового українського Полісся на зону відчуження, що на довгі роки стала ізольованою від навколишнього світу. Чорнобиль став жорстоким уроком для людства, а наші співвітчизники – прикладом мужності та самопожертви.

Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашого району, назавжди залишаючи у народній пам’яті подвиг бійців з радіоактивним лихом.

Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії! Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя і добробуту! Вічна слава і пошана тим, хто з нами! Вічна пам’ять тим, хто відійшов у вічність!


З повагою
Голова Підгаєцької районної ради                                                                            Ірина БАРАН

« повернутися до списку новин