Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

11 червня 2017 року в селі Мирне відбулося освячення пам"ятника військовому АТО Богдану Курманському .

Переглядів: 822

Учора,11 квітня 2017 року ,у селі Мирне ,Підгаєцького району освячено та відкрито пам"ятник Богдану Курманському,який загинув на війні з російським агресором.Тут священник відправив панахиду та відбулося урочисте віче.

Віддати пошану Богдану Курманському  та справжнім героям, що вічним сном спочивають у різних куточках нашої країни, прийшли батьки, діти, рідні військового , колишні друзі по навчанню,односельчани , бойові побратими. Серед присутніх було керівництво району , представники громадськості.

 Представники влади, громадськості поклали квіти до підніжжя пам’ятника , запалили лампадки.

Важко було стримати сльози матері Богдана. Тільки вона та їй подібні можуть зрозуміти, що таке втратити сина у зовсім юному віці. Тому щиро висловила вдячність всім, хто прийшов розділити їхнє горе, благала Господа зберегти ту Україну, за яку поклали життя такі, як її син

Сільський голова Степан Цяпута у своєму виступі  подякував батькам за виховання сина-патріота. За словами пана Степана, кожен вибирає свою стежину – честі або схибить на ній. Він вибрав дорогу правди і життя і вона його привела до всенародної пам’яті. Адже Богдан Курманський вже в історії України, як Січові стрільці, вояки УПА – вони не забуті народом.

 І тепер повинні ми все робити по правді і совісті та на такій основі будувати ту державу, про яку мріяв Богдан та всі,хто віддав своє життя за нас з вами.

 За таку державу вони, добровольці, пішли воювати і за неї заплатили найвищу ціну – власне життя.

На закінчення на тлі темних хрестів, портретів загиблих, синьо-жовтого та червоно-чорного прапорів, яких колихав теплий літній вітер, тут велично зазвучала пісня «Боже великий єдиний».

 

« повернутися до списку новин