Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Запрошуємо до участі у IV Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «NATUS VINCERE

Переглядів: 234

Дорогі друзі!

Запрошуємо до участі у IV Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «NATUS VINCERE» на кубок ректора Тернопільського національного економічного університету команди у складі 5-ти учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів або 1-2 курсів коледжів.

 

Команди, які виявили бажання взяти участь у Турнірі, повинні надіслати до 21.02.2020 р. на електронну адресу організаційного комітету творчу презентацію на одну із запропонованих тем. Другий та третій етапи будуть проводитись 12-13. 03.2020 р. на базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

 

Протягом Турніру для усіх охочих проводитимуться різноманітні майстер-класи, ділові ігри, тренінги. Команди-переможці будуть відзначені дипломами та цінними подарунками.

 

Окрім цього, в рамках Турніру буде проводитись тренінг-інтенсив для вчителів у форматі живої бібліотеки: «Інтерактивний освітній простір у сучасній школі: місія здійсненна». Керівники команд - учасники тренінгу отримають відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

Усі витрати, пов’язані з перебуванням учасників Турніру – за рахунок приймаючої сторони.

 

Більш детально з умовами участі у заході можна ознайомитися у прикріплених файлах, які додаються.

Положення 

Додаток А до положення

Додаток В до положення

Заявка на участь

З повагою, оргкомітет

« повернутися до списку новин