Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Відбулася тридцять четверта сесія Підгаєцької районної ради

Переглядів: 802

                                                 

Відбулася тридцять четверта сесія Підгаєцької районної ради. Перед початком роботи сесії голова Підгаєцько ї районної ради Ірина БАРАН та голова Підгаєцької районної державної адміністрації Галина ДУДА  привітали переможців олімпіад . За підсумками роботи  16 переможців  III етапу предметних олімпіад отримали відзнаки та грошові премії в рамках Програми «Обдаровані діти». Метою Програми є комплекс  організаційно-педагогічних , науково-методичних заходів,спрямованих на розвиток здібних дітей!  Наші учні впродовж року приймали участь у різноманітних заходах і здобули перемоги:

  • У III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів
  • У II етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідних робіт МАН
  • У обласних та Всеукраїнських конкурсах

Обдаровані діти-золотий запас нації,гордість і надія України! Нашому району є ким пишатися! Є потенціал творчої та обдарованої молоді,вчительської спільноти. Сьогоднішні перемоги юних талантів є стартовим майданчиком для їхнього інтелектуального,творчого та духовного  росту. Наша молодь активно вибирає свій шлях і йде вперед,їм належить майбутнє!Також було наороджено і вчительські колективи за значні досягнення.

  •  Підгаєцька гімназія ім. М. Паславського (дир. Слюзар В.І.)
  •  Опорний  заклад «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» (дир. Тарас Г.П.) 
  •  Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (дир. Воробець І.Г.) 
  •  Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (дир. Корба О.С.) 
  • Сільцівської ЗОШ І-ІІ ступенів (дир. Шадловська А.І.) 

НАКАЗ

Після вручення нагород,депутати розпочали розгляд питань порядку денного. Депутатський корпус затвердив Угоду про передачу коштів з районного бюджету обласному бюджету на співфінансування придбання шкільного автобуса для району, придбання харчоблоку для Опорного закладу. Також затвердили Угоди про передачу коштів в районний бюджет  : місто Підгайці -100 000 тис.грн , Сільце- 50 000тис.грн.,Литвинів-40 000 тис.грн.,Угринів-50 000 тис. грн  для потреб  Староміської  АЗПСМ. Також було внесено зміни до районного бюджету,затверджено спільні розпорядження голів , внесено зміни до ряду Програм, затверджено Програму соціально-економічного розвитку на 2020 рік та надано дозвіл на списання автомобіля УАЗ .Весь порядок денний депутати розглянули та прийняли відповідні рішення!

 

« повернутися до списку новин