Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Відбувся фестиваль для обдарованих дітей Підгаєцького району

Переглядів: 126

На завершальному етапі навчального року відбувся фестиваль для обдарованих дітей Підгаєцького району.  В актовому залі Підгаєцької міської ради районним методичним кабінетом (завідувач Старка В.Б.) підведено підсумки роботи навчально-виховного процесу за 2018-2019 н.р. і проведено урочисту церемонію нагородження грамотами і одноразовими грошовими преміями здібних і талановитих учнів, які своїми перемогами прославили наш район. А саме:
Переможці
ІІІ етапу предметних олімпіад
Дорош Тетяна, учениця 11 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського І місце з української мови, ІІІ місце з 
географії;
Кошіль Соломія, учениця 9 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського ІІ місце з німецької мови, ІІІ місце
з трудового навчання;
Палій Анастасія, учениця 10 класу опорного закладу
«Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів", ІІІ місце з фізики, ІІІ місце з історії;
Кошіль Таміла, учениця 8 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського ІІ місце з хімії; 
Тиха Софія, учениця 11 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського ІІ місце з німецької мови;
Ружницька Анастасія, учениця 10 класу опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІ місце з екології;
Садовська Ірина, учениця 11 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського ІІІ місце з фізики;
Василик Віктор, учень 10 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського ІІІ місце з фізики;
Садовська Тетяна, учениця 9 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського ІІІ місце з історії;
Пелещишин Яна, учениця 11 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського ІІІ місце з англійської мови;
Пелих Софія, учениця 8 класу опорного закладу
«Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІІ місце з математики; 
Битківська Зоряна, учениця 10 класу Новосілківської
ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ місце з географії;
Кубай Христина, учениця 11 класу Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ місце з трудового навчання

Переможці ІІ етапу конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт МАН

Ружницька Анастасія, учениця 10 класу опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», секція релігієзнавства - ІІ місце;
Ливак Сніжана, учениця 11 класу опорного закладу
«Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», секція релігієзнавства - ІІІ місце;
Чернець Вікторія, учениця 11 класу опорного закладу
«Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», секція релігієзнавства - ІІІ місце;
Садовська Ірина, учениця 11 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського, секція географії - ІІІ місце
Лотоцька Марія, учениця 10 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського, секція географії - ІІІ місце;
Гудима Христина, учениця 11 класу опорного закладу
«Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», секція хімії - ІІІ місце;
Салабун Ірина, учениця 9 класу Голгочанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, секція історичного краєзнавства - ІІІ місце.

Переможці 
обласних та Всеукраїнських конкурсів, турнірів

Мархевка Ілона, учениця 6 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського (IX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т. Шевченка) - ІІ місце;
Баран Софія, учениця 9 класу Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського (VІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості присвячений Шевченківським дням) - І місце;
Поліщук Максим, учень 4 класу Мирненської ЗОШ І-ІІ ступенів (Обласний зліт юних дослідників природи) - ІІ місце;
Романів Микола, учень 9 класу опорного закладу
«Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» (Обласна заочна виставка-конкурс робіт юних дизайнерів та ужиткового мистецтва, за роботу «Українські барви») - ІІІ місце;
Команда учнів Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського (Турнір юних істориків) - ІІІ місце;
Команда учнів Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського (Обласний конкурс екобригад) - ІІІ місце;
Команда учнів Підгаєцької гімназії
ім. М.Паславського (Обласний фестиваль дружин юних пожежників) І місце.
Гордість за молоду творчу еліту району розділили сьогдні голова Підгаєцької районної ради - Ірина Баран, заступник голови райдержадміністрації - Назарій Жидовський, заступник голови міської ради - Василь Пеляк, начальник відділу освіти, молоді і спорту Галина Дуда.
Концертну програму підготували вихованці ЦДЮТ.
Бажаємо вам, юні таланти, постійно підвищувати рейтинг нашого району і надалі здобувати перемогу в олімпіадах та конкурсах!

                                

 

« повернутися до списку новин