Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Вітання Ірини БАРАН , голови Підгаєцької районної ради, до Дня вчителя

Переглядів: 1578

  

 В першу неділю жовтня своє свято відзначають представники однієї з найбільш шанованих у суспільстві професій – освітяни. Урочистий районний захід, приурочений до Дня вчителя, відбувся 3 жовтня на базі Підгаєцького центру дитячої та юнацької творчості . Кожен День учителя – це привід сказати слова вдячності вчителям за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов, відзначити кращих по професії. Вклонитися низько вчительській долі, невтомній праці сіяча розумного, доброго, вічного. І сьогодні у залі зібрали  працівників сфери освіти аби відзначити їхню роль і заслуги та неоціненний внесок у розвиток суспільства.

Багато теплих слів і щирих побажань було сказано вчителям. Освітян привітали з професійним святом голова Підгаєцької районної ради Ірина БАРАН , заступник голови Підгаєцької районної державної адміністрації  Іван КЕРНИЦЬКИЙ  та начальник відділу освіти, молоді та спорту Підгаєцької РДА Галина ДУДА, керівник  Підгаєцького районного медичичного кабінету Віра СТАРКА.

У своєму зверненні Ірина Баран  зазначила, що навчання дітей – це дуже складне завдання, але педагоги Підгаєччини  з ним успішно справляються.

«Велика удача – зустріти в дитинстві, в юності по-справжньому талановитих наставників, освічених, ініціативних, мислячих і цілеспрямованих. Від ваших знань і моральних цінностей чималою мірою залежить, якими виростуть наші діти. Щиро дякую за вашу нелегку, але таку важливу працю», – сказала вона.

Під оплески залу багато вчителів отримували відзнаки , квіти і музичні дарунки. Пісні, що торкалися серця, щирі аплодисменти, радість і гордість за успіхи колег, багато приємних сюрпризів - захід видався особливо душевним.

Атмосфера, яка панувала в залі під час свята ,дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що освітяни Підгаєцького   району  талановиті, творчі, справжні професіонали. Отож, з нагоди свята,Ірина БАРАН звернулася до освітян з такими словами: 

     Шановні вчителі, викладачі, вихователі, ветерани педагогічної ниви Підгаєччини!

Від імені депутатів районної  ради щиро вітаю вас з професійним святом.

Від вашого великого таланту педагога-наставника, мудрості й терпіння, уміння й любові залежить, якими йдуть у велике життя наші діти, які знання мають і як ними користуються. Вам довіряють ваші вихованці та їхні батьки, які вручають у ваші руки найдорожче, що є у них – долі своїх нащадків. І ви, сіючи добре, мудре, вічне, отримуєте навзаєм прихильність, і повагу.

Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, покликання навчати, добро і щедрість сердець.

Зичу вам міцного здоров'я, творчого вогнику, родинного затишку і благополуччя, завжди тільки добрих вістей, миру і процвітання, вірних друзів, вдячних вихованців, щастя, радості. Нехай ніколи не згасає у ваших серцях вогник віри, надії, співчуття, любові!

 

З глибокою повагою

голова Підгаєцької районної  ради                                                                          Ірина БАРАН

« повернутися до списку новин