Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Революція Гідності: «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам»

Переглядів: 422

 

 

 

                 

Дорогі земляки !

    День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави та себе.  Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення свободи втілені у життя його ідеали!

       Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. За цю боротьбу заплачено страшну ціну:  своє життя віддали. Революція відбулася не лише в політичному житті країни, а й у нас самих, у нашій свідомості, у наших     сім’ ях і родинах, у нашому суспільстві.  Нині ми йдемо шляхом свободи і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану ! Найкращі сини і дочки віддали найцінніше заради нас з вами! Серед них є і наші земляки! Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони - Герої нашого часу.

     Хочу висловити велику вдячність тим, хто постав на захист  демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

    Низький уклін тим бійцям, які під час війни на Сході України  продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності,хто продовжує допомагати нашим бійцям!

    Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо  України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Миру, порозуміння й згуртованості.  Слава Україні! Шана героям!

 

                 З повагою

Голова Підгаєцької районної ради                                Ірина БАРАН

« повернутися до списку новин