Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.«Гаряча лінія» на тему «Спрощена система оподаткування для фізичних осіб – підприємців» відбудеться в Підгаєцькій Державній податковій інспекції Козівського управління Головного управління Державної фіскальної служби .

Переглядів: 666

                                                                                                                            

      «Гаряча лінія» на тему «Спрощена система оподаткування для фізичних осіб – підприємців» відбудеться в Підгаєцькій Державній податковій інспекції Козівського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області  .

В понеділок   , 28 жовтня 2019 року   з 11.00 до 12.00 год. в Підгаєцькій Державній податковій інспекції Козівського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області відбудеться «гаряча лінія» на тему «Спрощена система оподаткування для фізичних осіб – підприємців».

На запитання громадян відповідатиме головний  державний податковий ревізор-інспектор відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб Федчишин Оксана Миколаївна    за номером телефону за номером телефону 03542  (2-11-30).

ТАКОЖ ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

Ліквідаційний баланс: про що варто поцікавитися платнику?

Зарахування до неприбуткових організацій через заяву за формою 1-РН

 Визначаємо об’єкт оподаткування з податку на прибуток підприємств: куди враховувати ПДВ?

 

 

 

 

« повернутися до списку новин