Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Шановні жителі Підгаєцького району!Зверніть увагу!!!

Переглядів: 3100

                                    

!!!!!!Шановні жителі Підгаєцького району!
!!!!Знаю, що більшість з Вас дотримуються правил і залишаються вдома.
Кожного дня контролюємо та перевіряємо ситуацію на території Підгаєцького району.
!!!!! На превеликий жаль,ще є люди, які не розуміють, що означає COVID-19. Ми всі бачимо, що відбувається у світі.
!!!!Зрозуміло, що разом з введенням карантину необхідно, щоб кожна людина, без винятку, ввела особисту відповідальність за своє здоров`я та життя і здоров`я своїх рідних. Бо саме, обмеження контакту з людьми та дотримання правил рятує, без перебільшення життя.
!!!!Переконливо прошу, всіх без виключення, поставитися відповідально до введених в країні запобіжних заходів! Всі обмежувальні заходи спрямовані на захист безпеки та здоров’я кожного з Вас.
!!!!Я впевнена, що Ви мене зрозумієте, і що від кожного з Вас залежить ,наскільки інтенсивним буде розповсюдження вірусу COVID-19.
Закликаю, перш за все, дотримуватися рекомендацій лікарів та правил особистої гігієни, а також при виявленні симптомів, мінімізувати контакти з іншими людьми і в жодному разі не займатися самолікуванням, а негайно телефонувати до сімейного лікаря, або на «гарячу лінію»

!!!!Для запобігання зараженню необхідно дотримуватися елементарних правил:
?На час карантину обмежити спілкування та зустрічі з посторонніми людьми.
В разі перебування та контактуванні з іншими людьми, дотримуйтеся дистанції не менше 1,5м.
Уникайте рукостискань та обіймів!

Якщо маєте симптоми захворювання, сухий кашель, лихоманка, важкість дихання і Ви приїхали з-за кордону, НЕ ВИХОДЬТЕ З ДОМУ!!! Не розносьте інфекцію, зателефонуйте до свого сімейного лікаря! Проявіть соціальну відповідальність! Ми всі українці і повинні поважати одне одного.
!!!!Якщо Ви, або хтось з Ваших близьких має підвищену температуру, контактували з особами, що мають історію подорожі за кордон та прояви захворювання, негайно повідомте про це. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!
При кашлі, чи чханні затуляйтеся салфеткою, або згином ліктя.
Медичні маски одягають хворі люди для запобігання поширенню інфекції,але коли ви маєте сумнів у відповідальності інших людей, варто самому одягнути маску, при перебуванні в людних місцях, тим самим створивши бар’єр для попадання інфекції.
Часто та ретельно мийте з милом руки.
Коли не має можливості, обробляйте антисептиком.
Ваші мобільні телефони, також варто протирати антисептиком,так як на ньому велике скупчення інфекції і має контакт з шкірою обличчя!

І Ваш одяг - вірус може залишатися активним на тканинах протягом 6-12 годин.

Не варто нехтувати цими
обмежувальними заходами!

!!!!Зберігаймо спокій, зберігаймо дистанцію, але тримаймося разом!Відповідальність за поширення вірусу лежить на кожному з нас. Самоізоляція дасть можливість сповільнити його поширення на місяці і таким чином дозволить виграти час і знизити навантаження на наші медустанови і їх працівників!
!!!!Країна починається з тебе. Країна на тобі ж і закінчується...
!!!!Бережіть себе та своїх рідних!
!!!!Дякую за розуміння!
З повагою Ірина БАРАН, голова Підгаєцької районної ради

« повернутися до списку новин