Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства

Переглядів: 261

Шановні аграрії Підгаєцького  району!

Дорогі працівники сільського господарства!
Сьогодні, 17 листопада, День працівників сільського господарства…
Від  депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради прийміть щирі вітання  з нагоди Вашого професійного свята .
Для України – особливе свято, оскільки вся наша культура, вся наша історія, наш дух і воля так чи інакше пов’язані з землею. З боротьбою на ній і за неї. Ми – аграрна цивілізація! Адже саме селу й селянам ми вдячні за те, що збереглися, як народ і держава, не втратили нашої віри, надій і сподівань. Саме в селянських скринях і хатах збереглася Україна в найтяжчі історичні часи – наші вишиванки і пісні, казки і мова, всі ті елементи, які формують основу цілої нації. Там зберігся національний характер України, наш норов, наша сила, наша честь.
Сьогодні на селі не святкові дні і не святкові настрої. Закон, ухвалений нещодавно , посягнув на недоторканий стратегічний пріоритет України – право людини працювати на власній землі.Але борототьба триватиме за найцінніше-нашу землю!
У ці  дні зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди і віри в те, що українці не здаються і не відступають.

Хай не знають втоми Ваші натруджені руки, нехай щедрою буде Ваша життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують Україну та прославляють Підгаєцький  район!
З повагою, голова Підгаєцької районної ради                                     Ірина БАРАН.

 

« повернутися до списку новин