Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

УКРАЇНУ МОЖЕ ЗМІНИТИ ЛИШЕ МОЛОДЬ!

Переглядів: 319

                                   

                                                                              ДОРОГІ ДРУЗІ!

Серед тисяч інших свят ДЕНЬ МОЛОДІ унікальний та неповторний, адже саме такою для всіх нас є молодість. Це чудова пора становлення, перших злетів, перших самостійних рішень і досягнень. Це та натхненна пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Пам’ятайте, що молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, старайтеся і обов’язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах, не забувайте про Бога і своїх батьків.

Дорогі молоді люди! Біда, що прийшла в Україну, змінила вас і поставила перед вами виклики, які зазвичай не відомі вашим ровесникам у багатьох країнах світу. Ви переживали втрату своїх друзів і знайомих, наших воїнів, які, можливо, навіть молодші за вас.Ви прийняли на себе цей виклик і виявляєте подиву гідну витривалість і самопосвяту. Молоді юнаки та дівчата зі світлими помислами, з великим патріотизмом, енергією і добром у серці ! ВИ героїчно кидаєте  виклик злу та несправедливості. 

Нехай же не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках!

З нагоди свята бажаю усім молодим не лише за віком, а й душею, міцного здоров’я, МИРУ, справжнього кохання та оптимізму. 

УКРАЇНУ ЗМОЖЕТЕ ЗМІНИТИ ЛИШЕ ВИ!

 

                      

 

 

Зі святом!

З повагою,

голова Підгаєцької районної ради                                                                                 Ірина БАРАН

 

 

 

« повернутися до списку новин