Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Вітання голови Підгаєцької районної ради Ірини БАРАН з Днем працівників сільського господарства України !

Переглядів: 337

Шановні працівники сільського господарства Підгаєччини!

Сердечно вітаю вас від себе особисто та від імені депутатського корпусу Підгаєцької районної ради  з професійним святом — святом усіх селян, творців народного добробуту, опори української державності, усіх, хто зайнятий у цій нелегкій, але такій важливій сфері, що забезпечує країну продуктами харчування.

Всьому початок — плуг і борозна. У цих словах — загальнолюдська істина, якою підкреслено особливе значення селянської праці. А для українця село означає щось ще більше, бо уособлює цілий світ. Наші предки, які, обробляючи землю, вважали її живою, одухотвореною, передали нам у спадок глибоку повагу до неї. Те, що йде від землі, зливається у нашій свідомості в одне ціле: краплина роси і молоді паростки пшениці, веселий струмок і колосиста нива, окраєць духмяного хліба і глечик свіжого молока, рідне слово і пісня. Усе це разом складається в малу батьківщину і виростає у Вітчизну.

Може, тому наше село виявляє таку високу здатність до виживання..  Традиційне свято сільських трударів — можливість підбити підсумки чергового сільськогосподарського року. Інколи попри нестачу  техніки, дефіцит і дорожнечу добрив і засобів захисту рослин, пального, недоліки в  реалізації продукції, складні умови праці та побуту, складні погодні умови , ви зуміли зібрати  урожай .

Сільськогосподарське виробництво виживає тільки завдяки вашій, трударі, хазяйновитості, мозолям та надлюдським зусиллям і працелюбності. За це вам повага та низький уклін.

Напередодні свята хочу побажати, щоб ви не втрачали віри у кращий завтрашній день і в перспективу обраної справи.

Разом з вами, шановні хлібороби, щиро вірю, що відродження села — справа хоча й важка, але реальна, і вона нашому народові під силу.

 Бажаю селянам, усім аграрникам міцного здоров’я, твердості духу, щастя й достатку, успіхів у праці. Нехай і надалі батьківська земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника.

 

Нехай любов до України додає вам сил і наснаги.

 

З повагою

Голова Підгаєцької районної ради                                              ІРИНА БАРАН

« повернутися до списку новин