Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Переглядів: 502

Інформаційне повідомлення

            Національний  банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі (постанова  Правління Національного банку України від 22 серпня 2014 року № 523) з 1 березня 2017 року  припинена   доставка кореспонденції відділеннями УДППЗ «Укрпошта», адресованої Національному  банку України, за адресою: вул..М.Грушевського,6 м.Тернопіль, 46021.

            Для  місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, судів, органів соціального забезпечення  і правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб ( у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Тернопільського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, наразі здійснюється за поштовою адресою юридичної особи: вул..Інституцька,9 м.Київ,01601.

            Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та  декларування валютних цінностей, доходів і майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, для суб’єктів підприємницької діяльності Тернопільської області та м.Тернополя здійснюватиметься у м.Львові за адресою:

вул..Коперника,4 центральний вхід, 2 поверх, кімната 220, тел.. (032) 297 22 01)

адреса для листування: Національний банк України, вул..Коперника,4 м.Львів, 79005.

 

« повернутися до списку новин