Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Вітаємо Галину ДУДУ з призначенням на посаду голови Підгаєцької районної державної адміністрації

Переглядів: 1938

25 січня 2020 року РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №50/2020-рп

Галину Дуду призначено  головою Підгаєцької районної державної адміністрації , Тернопільської області.

Виконавчий апарат  Підгаєцької районної ради  , депутатський корпус  щиро вітають  Галину Богданівну Дуду  з призначенням на високу і відповідальну посаду.

"Це, без перебільшення, знакова подія не тільки у Вашому особистому та професійному житті, але й новий етап розвитку району , майбутнє якого передусім пов’язується з іменем свого керівника, його авторитетом, ідеями, конкретними справами, людяністю та професіоналізмом. Саме від Вашого адекватного і виваженого реагування на вимоги сьогодення залежатиме майбутнє громади Підгаєччини", сказала Ірина БАРАН,голова Підгаєцької районної ради, вітаючи з призначенням!  

Переконана, що ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів мешканців, а всі Ваші конструктивні ідеї працюватимуть лише на перспективу, на майбутнє.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна державна робота приносить задоволення і творчі здобутки, буде щедрою на мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови району.

Також очільницю району привітав депут Верховної ради України Іван Калаур, депутат Тернопільської обласної ради Ігор Мерена! Вони побажали новопризначеному керівнику злагодженої роботи та пітримки ! Наголосили на головних завданнях, які сьогодні стоять перед владою та побажали плідної праці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин