Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Офіційна символіка Підгаєцького району

Переглядів: 510

                                                                  

Великий герб Підгаєцького району.(фото1)
Центральним елементом великого герба району є малий герб району. У верхній частині розміщено стилізований срібний вінець з малим державним гербом України та написом „Підгаєцький район”. Щит герба оточують по колу двадцять дві срібних зірки, снопи колосків обплетені стрічками жовтого та синього кольору, що сходяться у нижній частині у вишиту традиційними (червоно-чорними) кольорами вертикальну стрічку, яка накриває дві перехрещені стрілецькі шаблі.

Малий герб Підгаєцького району!( Фото 2) Жовте тло підрізає велика синя хвиля з грядою стилізованих дерев, що символізує саму назву, а також переважаючий горбистий рельєф району, багатство лісів. В центрі – золота міська брама з двома вежами, символізує статок, шляхетність громадян та щедрість (основний елемент герба Підгаєць). Над брамою – розширений срібний хрест, що символізує віру в Бога та пам'ять про загиблих в обороні рідного краю земляків. В основі щита – дві хвилясті срібні лінії, символи двох річок (Коропець та Золота Липа).

 

Хоругва Підгаєцького району!(фото 3) Квадратне полотнище скошене справа на синій та жовтий кольори. В центрі – білий (срібний) козацький хрест із розширеними раменами. Кути полотнища прикрашені срібним орнаментом.(фото 3)

РІШЕННЯ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

« повернутися до списку новин