Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ АПК, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ

Переглядів: 454

30 листопада 2017  в Підгаєцькій районній раді відбулося засідання  постійної комісії районної ради з питань АПК,

 земельних відносин та охорони довкілля, на якій розглядалися питання :

  1. Про розгляд технічних документацій по нормативно- грошовій оцінці земельної ділянки с/г призначення державної власності за межами населених пунктів, право оренди якої планується до продажу шляхом проведення аукціону.
  2. Про розгляд  звернення Тернопільської обласної організації працівників лісового господарства.

Слухали: Про розгляд технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки с/г призначення державної власності за межами населених пунктів, право оренди якої планується до продажу шляхом проведення аукціону.

Виступив: Білик Ю.Т. – начальник Відділу  Підгаєцького району Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області, який ознайомив членів комісії із технічними документаціями по нормативно- грошовій оцінці земельної ділянки с/г призначення державної власності за межами населених пунктів, право оренди якої планується до продажу шляхом проведення аукціону по Староміській та Новосілківській сільських радах.

Вирішили: рекомендувати дані технічні документації  внести на розгляд сесії районної ради.

Слухали: Про розгляд  звернення Тернопільської обласної організації працівників лісового господарства.

Виступив: Манюк І.Т. – голова комісії, який ознайомив членів комісії із зверненням  Тернопільської обласної організації працівників лісового господарства.

Виступили: Симак І.С. – член комісії, лісничий Завалівського лісництва, Ружницький Є.Б. – член комісії, які після обговорення даного звернення,  рекомендували  підтримати  звернення Тернопільської обласної організації лісового господарства  щодо недоцільності передачі повноважень щодо надання лісів для ведення лісового господарства з місцевого на центральний рівень. Стратегія сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року, схвалена на засіданні КМУ  15 листопада 2017 року, не містить напрямків удосконалення ведення лісового господарства, а зосереджена лише на його реформування.

            На сьогодні  державні лісогосподарські підприємства є основними платниками податків  та роботодавцями в сільських місцевостях. Ліквідація державних лісогосподарських підприємств неминуче призведе  й до втрати кваліфікованих фахівців.

            Розглянувши звернення Тернопільської обласної організації працівників лісового господарства постійна комісія Підгаєцької районної ради з питань АПК, земельних відносин та з охорони довкілля  

 Вирішила:

: підтримати звернення Тернопільської обласної організації працівників лісового господарства  щодо  недоцільності  передачі повноважень надання лісів для ведення лісового господарства з місцевого на центральний рівень.

 

« повернутися до списку новин