Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Міністерство охорони здоров'я України інформує

Переглядів: 417
·     

 

На нашу електронну скриньку digest.moz@gmail.com. приходить чимало запитань щодо нових правил роботи в умовах трансформації охорони здоров’я.

Одне з найпопулярніших - чи мають право заклади ПМД, які підписали договір з НСЗУ Національна служба здоров'я Українинадавати платні послуги?

Відповідаємо: держава гарантує громадянам, іноземцям, особам без громадянства, які постійно проживають на території України, та особам, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, повну оплату надання первинної медичної допомоги за рахунок коштів Державного бюджету України.

Заклад ПМД, що підписав договір з НСЗУ, не має права вимагати від пацієнтів винагороду в будьякій формі (в тому числі у вигляді благодійних внесків, будь-яких платежів на користь третіх осіб) за медичні послуги, що надаються згідно з підписаним договором. Порушення цих вимог є підставою для притягнення до відповідальності.

Медичні послуги, які не повинні надаватися згідно з договором з НСЗУ, заклад може надавати платно — в рамках постанови Кабінету Міністрів України № 1138.

Закликаємо фахівців надсилати запитання на адресу digest.moz@gmail.com. Відповіді на них ви зможете прочитати в наступних числах Дайджесту.

Нагадуємо, Дайджест можна скачати на сайті МОЗ, а також підписатися і отримувати його на свою пелектронну адресу: http://eepurl.com/dckP0D

« повернутися до списку новин