Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Вітання голови районної ради Ірини БАРАН з Днем медичного працівника

Переглядів: 1037

                                       

                                                            ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ПІДГАЄЧЧИНИ!!!

                      Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня медичного працівника.

Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю . Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Протягом тисячоліть люди, які рятують життя, лікують від хвороб, користуються особливим авторитетом і повагою. Професія медика – найгуманніша і найпотрібніша.

У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі Підгаєччини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Низький уклін вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Вдячна усім тим, хто попри непрості умови, в яких нині перебуває медична сфера , продовжує професійно й відповідально працювати, щоденно лікуючи і рятуючи.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!

 

З повагою голова     Підгаєцької районної ради                                                                                         Ірина БАРАН   

« повернутися до списку новин