Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи!

Переглядів: 539

Цими днями минає рівно шість  років як на Майдані Незалежності  в Києві під час протестних акцій сталися найбільш драматичні події, що призвели до загибелі понад ста людей-патріотів України. Вони пожертвували своїм життям за краще майбутнє України. 

Щоб вшанувати пам'ять Героїв сьогодні у Підгаєцькому  районному будинку культури 20 лютого 2020 року  відбувся вечір-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.  

Керівництво району, священнослужителі,представники установ та організацій, студентська та учнівська молодь зібрались, щоб згадати всіх загиблих на Майдані та помолитись за душу кожного, хто став Героєм Небесної Сотні.

«Саме в цей день народилася нація переможців і саме в цей день відбувся безповоротний перехід від російського тоталітаризму до європейських цінностей. В Революції  Гідності і подіях на Майдані значну роль відіграла молодь. Ровесники присутніх в залі учнів та студентів були прикладом та тим стимулом, заради якого старше покоління йшло на боротьбу. 

Присутні хвилиною мовчання згадали кожного Героя Небесної Сотні, схиливши голови в тихій молитві за їхні душі.

Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. 

...Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи. Саме тому Революцію Гідності, як і протестний рух 2004 року, і Революцію на граніті, можна вважати продовженням Української революції та визвольних змагань часів Другої світової війни. Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Гідність, свобода, відвага, єдність, честь стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності.

                

« повернутися до списку новин