Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Внесення змін до річного плану після оголошення закупівлі

Переглядів: 538

                                  

Коли можна вносити зміни в річний план

Лілія Кулик  05.11.2019

Річний план планування реєстрація у системі

версія
для друку

Чи можна вносити зміни в річний план після оголошення процедури закупівлі

1 листопада в системі Прозорро було реалізовано функціонал згідно якого для планів закупівлі вводиться статус. Детальніше про розробку Ви можете прочитати за посиланням: Річний план та його статуси

Згідно цієї розробки план має статуси:

- запланований;

- оголошено тендер;

- скасований.

Вносити зміни в річний план у Вас є можливість тільки коли Ваш план знаходиться в статусі "Чернетка" або "Запланований". 

Важливо! В план, що в статусі "Оголошено тендер" та "Скасований" неможливо внести зміни.

Після реалізації даної розробки Замовники часто звертаються з запитанням, чому не можна вносити зміни в план по якому оголошений тендер, адже раніше можна було. Насправді на думку Уповноваженого органу зміни в план після оголошення тендеру не можна було вносити і раніше. Чому?

Згідно роз'яснення Мінекономіки оскільки відповідно до статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану, складання річного плану (додатку до річного плану) та внесення до нього змін є передумовою здійснення закупівель та передує їх проведенню.

Отже, орієнтовний початок проведення процедури закупівлі, очікувана вартість предмета закупівлі у річному плані зазначається на момент, що передує проведенню відповідної процедури закупівлі.

Тобто, спочатку план, а вже потім закупівля. З даним роз'ясненням Ви можете ознайомитись за посиланням. Тож враховуйте це під час здійснення закупівель.

Також варто зазначити, що можливість змінити статус плану у Вас з'явилась і в старих закупівлях по яких навіть вже був оголошений тендер. Вносити зміни в ті плани немає потреби. Змінювати статус плану Ви маєте тільки щодо тих закупівель, які оголошені після 1 листопада 2019 року. 

  

 

Можливо, вас також зацікавить:  річний план  планування  реєстрація у системі

Як зареєструватись в прозорро Замовнику

На підприємстві кілька тендерних комітетів: як купувати в регіонах

На підприємстві кілька тендерних комітетів: як планувати закупівлі

Замовник чи не Замовник

Який тип закупівлі зазначити в річному плані

« повернутися до списку новин