Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Увага! Результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Мирненської ЗОШ 1-2 ст

Переглядів: 472

                                                                               

ОГОЛОШЕННЯ

            Конкурсна комісія, яка утворена розпорядженням голови  Підгаєцької районної ради Ірини БАРАН  про проведення конкурсу на вакантну  посаду директора Мирненської ЗОШ І-ІІ ступенів , Підгаєцької районної ради ,Тернопільської області ,провела конкурс та визначила переможця .

 ВИТЯГ

 ІЗ ПРОТОКОЛУ  № 2

засідання конкурсної комісії  Підгаєцької районної ради

 від 20 листопада  2019 року

 м.Підгайці

Присутні: 8 членів конкурсної комісії

Порядок денний:

  1. Проведення іспиту  кандидата Завадівської Надії Дмитрівни на вакантну посаду директора Мирненської ЗОШ І-ІІ ступенів» , Підгаєцької районної ради ,Тернопільської області .
  2.   Про призначення на посаду директора Завадівської Надії Дмитрівни  Мирненської  ЗОШ І-ІІ ступенів , Підгаєцької районної ради ,Тернопільської області  за результатами конкурсу.

 Виступив: Мороз В.М. – голова комісії, який сказав, що для участі в іспиті допущено єдиного кандидата – Завадівську Надію Дмитрівну . Для письмового виконання завдання кандидату було виділено 60 хвилин. За результатами екзаменаційних випробувань кандидат набрала  277  бали , що перевищує 50 %, тому комісія вирішила допустити її до наступного етапу відбору- співбесіди  та виконання ситуаційного завдання. За дане рішення проголосували всі члени комісії одноголосно.

      Під час співбесіди та вирішення ситуаційного завдання Завадівська Надія Дмитрівна  одержала  78 балів.

   За результатами екзаменаційних випробувань,  співбесіди та виконання  ситуаційного завдання ,члени комісії вирішили: запропонувати голові Підгаєцької районної ради   Баран І.П.  

призначити  Завадівську Н.Д. на посаду директора Мирненської   ЗОШ І-ІІ ступенів» , Підгаєцької районної ради ,Тернопільської області ,так як вона успішно пройшла конкурсний відбір на дану посаду та підписати з нею контракт

За дане рішення проголосували:

За - 8         проти -0         утрималось -0.

    Голова комісії                                                                            В.М.МОРОЗ

         Секретар комісії                                                                        В.П.БОРСУК

« повернутися до списку новин