Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Сесія районної ради розглянула ряд питань

Переглядів: 565

Сьогодні ,25 липня 2019 року під головуванням голови районної ради Ірини БАРАН  відбулася двадцять сьома (позачергова )сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 15 депутатів районної ради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Назарій Жидовський , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, представники ЗМІ. Також на сесії районної ради були присутні члени СОК»Бджолиний край» та голова кооперативу Ігор Буцик.

Депутати розглянути наступні питання :

  1. Про затвердження угоди.
  2.  Про затвердження угоди.
  3. Про затвердження угоди.
  4. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
  5. Про затвердження звітів по виконанню цільових і регіональних програм.
  6. Про затвердження спільних розпоряджень голови РДА та голови районної ради від 10 липня 2019року №140-од/13-од «Про виділення матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції» та №141-од/14-од «Про виділення матеріальної допомоги».
  7. Про проект доповнень до програми захисту населення і території Підгаєцького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.
  8. Про затвердження змін, що вносяться до районної програми надання пільг окремим категоріям громадян та здійснення компенсації за перевезення пільгової категорії населення на районних приміських маршрутах загального користування на 2019-2022 роки.
  9. Про програму фінансової підтримки ГО «Спілка учасників АТО»»ТУР»
  10. Різне

Найважливішим було питання   про внесення змін до районного бюджету (додатки)

 Внесено  зміни до розподілу видатків районного бюджету на 2019 ,а саме:

              Спрямували  вільний  залишок  коштів загального фонду районного бюджету станом на 01.01.2019 року – 447631 гривень на заходи у галузі Охорони здоров»я та Підгаєцьку районну лікарню, Відділ освіти , Відділ АПК на реалізацію програм

              Субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 2174791 гривень направили   місту  Підгайці  в сумі  2 174791 грн. на заходи соціально –економічного розвитку територій .На галузь освіти направлено 140 000 грн. -  «Придбання обладнання Дитячий майданчик»

               Також прийнято рішення та направлено в обласний бюджет кошти з районного бюджету  в сумі 90 624 грн.на  придбання персональних комп’ютерів та на придбання  обладнання для Нової української школи.

На капітальні видатки Підгаєцької районної лікарні та первинному центру направлено-165500 грн.

На Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу Підгаєцького району на 2016-2020 роки передбачено 62 000 грн.

На сесії також слухали  голову сільськогосподарського обслуговуючого  кооперативу «Бджолиний край» Ігора Буцика. Він проінформував депутатів та всіх присутніх про Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив  "Бджолиний край " та про те , що він на сьогодні налічує 23 учасники та має понад 1500 бджолиних сімей. Обєднавшись в один із найуспішніших та продуктивних кооперативів Тернопільської області, пасічники мають можливість напряму домовлятись з компаніями Європи про поставку меду та бджолиної продукції. Розповів ,що нещодавно обслуговуючий кооператив «Бджолиний край» відвідали представники бельгійської компанії BIOMAST.

Розгянувши весь порядок денний, голова районної ради Ірина БАРАН подякувала всім за плідну роботу та проінформувала присутніх про те,що відновила свою роботу аптека №3 Тернопільського обласного аптечного об»єднання у місті Підгайці ,де реалізовуються пільгові медикаменти та діє знижка для пільгових категорій громадян!  

 

 

« повернутися до списку новин