Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

22 травня 2018 року відбулася 19 сесія Підгаєцької районної ради сьомого скликання!

Переглядів: 555

 

22 травня 2018 року відбулася 19 сесія Підгаєцької районної ради сьомого скликання.На засіданні депутати розглянули ряд важливих питань.Перед початком засідання голова райради Ірина Баран  привітала депутата районної ради Василя Мартина  з минулим днем народження. Також депутату Підгаєцької районної ради Крамарчук Любі Ярославівні було  вручено  нагороду від Американської спілки лікарів.
Щодо порядку денного, то на розгляд було винесено 29 питань. Серед них: 

 1. Про затвердження угод.
 2. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 3. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 1 –й квартал 2018 р.
 4. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду  та звільнення з посад керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста Підгаєцького району.
 5. Про затвердження  положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти у Підгаєцькому районі Тернопільської області.
 6. Про створення комунальної установи «Підгаєцький районний методичний кабінет» Підгаєцької районної ради Тернопільської області.
 7. Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти району.
 8. Про створення комунальної установи « Підгаєцький  інклюзивно – ресурсний центр» Підгаєцької районної ради Тернопільської області.
 9. Про продовження трудового договру директора опорного навчального закладу «Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Підгаєцької районної ради Тернопільської області.
 10. Про списання та зняття з балансу автобуса «Волгарь» ГАЗ – 53 – 12 ТЕ – 3966, державний  номер 20 – 14 ТЕП у Гнильченській ЗОШ І-ІІ ступенів.
 11. Про списання та зняття з балансу твердопаливного котла НІІСТУ -5, 1989 року випуску в Гнильченській ЗОШ І-ІІ ступенів.
 12. Про дозвіл на  зняття з балансу трактора Т-40 Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та передачу у комунальну власність територіальної громади м.Підгайці.
 13. Про дозвіл на списання та зняття з балансу автомобіля марки «УАЗ 3962 -01» Підгаєцької ЦРКЛ.
 14. Про схвалення проекту змін і доповнень до районної комплексної програми енергоефективності та енергозбереження на 2016 – 2019 роки.
 15. Про затвердження проекту змін до районної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 – 2019 роки.
 16. Про затвердження нового порядку використання коштів районного бюджету на виплату нецільової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.
 17. Про затвердження проекту змін до районної програми щодо організаційного забезпечення діяльності управління  соціального захисту населення  райдержадміністрації на 2017 – 2020 роки.
 18. Про внесення змін до районної програми «Здоров'я населення  Підгаєччини 2017 – 2021 роки».
 19. Про припинення  юридичної особи комунального закладу  Підгаєцької районної ради «Підгаєцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги шляхом  перетворення його в  комунальне некомерційне  підприємство «Підгаєцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Підгаєцької районної ради.
 20. Про затвердження проекту районної програми фінансової підтримки  діяльності архівного відділу Підгаєцької РДА.
 21. Про внесення змін до програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією  повноважень, делегованих  Підгаєцькою районною радою на 2017 – 2018 роки.
 22. Про затвердження проекту програми розвитку культури Підгаєцького району на 2018 – 2020 роки.
 23. Про затвердження проекту змін та доповнень до районної програми щодо розвитку лісового господарства Підгаєччини на 2017 – 2021 роки.
 24. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати  при здійснення будівництва  об’єктів за рахунок коштів районного бюджету.
 25. Про затвердження проекту районної програми «Питна вода Підгаєччини на 2018 – 2020 роки».
 26. Про проект програми захисту населення і території Підгаєцького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2022 роки.
 27. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів, право оренди якої планується до продажу шляхом проведення аукціону.
 28. Про розгляд Звернення.
 29. Різне.    

          

« повернутися до списку новин