Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Про результати участі учнів району в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук в 2019/2020 навчальному році

Переглядів: 794

                   

Відповідно до графіку проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук упродовж січня – лютого 2020 року переможці районних етапів олімпіад брали учать в обласних.

 Склад команд району формувався відповідно до рейтингу, визначеного для кожної базової дисципліни за результатами виступів району в обласних етапах у 2018/2019 роках. У 2020 році у ІІІ етапі олімпіад брали участь 55 учнів, переможців ІІ етапу із Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського, опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», філії «Бронгалівська ЗОШ І-ІІ ступенів»,   Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Голгочанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сільцівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Угринівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Вербівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Мужилівської ЗОШ І-ІІ ступенів (рис 1.). Найбільша кількість учасників, що входили до складу команд району, були учнями Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського та опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів»

За результатами виступів команд учні району вибороли 13 призових місць (2 дипломи ІІ ступеня, 11 - ІІІ ступеня). Глибокі знання продемонстрували  учні Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського  (6 призових місць), опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» (4 призових місця), Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 диплом), Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 диплом), Сільцівської ЗОШ І-ІІ ступенів (1 диплом) 

 

 Найкращі показники серед школярів-призерів обласних олімпіад у Кошіль Соломії, учениці 10 класу Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського з  німецької мови та хімії.

 

Упродовж останніх двох років переможцями стають учні, яких навчають учителі: Гусак Л.І. (опорний заклад «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів»), Скасків М.І. (Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського), Старка В.Б. (Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського), Бендерська І.В.(Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського), Кедич І.Ф.(Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського), Пелещишин Н.П. (Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського), Ронік Н.Я..(Завалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Вільшинська М.С.(Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Осадца Л.А. (опорний заклад «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів»), Борисенко М.Ф. (Сільцівська ЗОШ І-ІІ ступенів), Гатала М.Р.(опорний заклад «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 26.02.2020 року № 48-од «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році»-

                                                                  отримують Диплом ІІ ступеня:

 - Кошіль Таміла Павлівна, учениця 9 класу Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського, з німецької мови;

 - Палій Анастасія Ярославівна, учениця 11 класу опорного закладу "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», з німецької мови.

   Диплом ІІІ ступеня:

- Кошіль Соломія Павлівна, учениця 10 класу Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського, з німецької мови, хімії;

- Садовська Тетяна Ігорівна, учениця 10 класу Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського, з географії;.

- Лотоцька Марія Ярославівна, учениця 11 класу Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського, з екології;

- Битківська Зоряна Миколаївна, учениця  11  класу Новосілківської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ  ступенів,  з географії;

- Мирна Анастасія Андріївна, учениця 9 класу опорного закладу "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», з німецької мови;

- Бордун Юлія Василівна , учениця 10 класу опорного закладу "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», з екології;

- Антовіч Ісідора Любомирівна, учениця 11 класу Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з образотворчого мистецтва;

- Баран Софія Ігорівна, учениця 10 класу Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського, з української мови та літератури;

- Шпилик Руслан Андрійович, учень 8 класу Сільцівської ЗОШ І-ІІ ступенів, з історії;

- Ружницька Анастасія Володимирівна, учениця 11 класу опорного закладу "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», з трудового навчання.

 

 За високі показники у роботі з обдарованими дітьми, підготовку призерів обласних олімпіад з базових навчальних дисциплін будуть нагороджені  грамотою відділу освіти:

                                                                         Педагогічні колективи:

Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського ( дир. Слюзар В.І.);

Опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» (дир. Тарас Г.П.);

Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( дир. Воробець І.Г.);

Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (дир. Корба О.С.);

Сільцівської ЗОШ І-ІІ ступенів (дир.Шадловська А.В.).

                                                                              Педагогічні  працівники:

            Гусак Любов Іванівну, вчителя німецької мови опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів»;

  Скасків Марію Іванівну, вчителя німецької мови Підгаєцької гімназія імені Маркіяна Паславського;

  Старку Віру Богданівну, вчителя географії Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського;

Бендерську Ірину Володимирівну, вчителя екології Підгаєцької  гімназії імені Маркіяна Паславського;

 Кедич Ірину Федорівну, вчителя хімії Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського;

  Пелещишин Надію Петрівну, вчителя української мови та літератури Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського;

  Ронік Нелю Ярославівну, вчителя образотворчого мистецтва Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Вільшинську Марію Степанівну, вчителя географії Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

           Осадцу Любов Аполінарівну, вчителя екології опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів»;

  Борисенко Марію Фелемонівну, вчителя історії Сільцівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

  Гаталу Марію Романівну, вчителя трудового навчання опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

НАКАЗ

 

   

 

 

« повернутися до списку новин