Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Проекти Підгаєцької міської ради

Переглядів: 494

 

Мабуть багато підгайчан мали змогу зауважити, що на очисних спорудах в м.Підгайцях ведуться ремонтні роботи. З цього приводу серед людей виникає багато розмов і запитань,  тому вважаємо за необхідне інформувати мешканців міста про виконання робіт.

          На початку цього року Підгаєцькою міською радою підготовлено та подано на конкурс  проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в Україні проект «Реконструкція біологічних очисних споруд каналізації м. Підгайці». Проект став переможцем  конкурсу і має бути реалізований до кінця цього року.  Проект передбачає реконструкцію очисних споруд із збільшенням виробничої потужності з існуючих 85 м3/добу до  200 м3/добу та досягнення високих якісних показників біологічно очищених стічних вод.

         В планах Підгаєцької міської ради - побудувати каналізаційну мережу, яка охопила б все місто і до якої змогли б під»єднатися усі жителі міста , так як на даний час більша половина міста не має централізованого водовідведення.

Для цього на першому етапі потрібно здійснити реконструкцію існуючих очисних споруд та збільшити їх потужність, щоб до них можна було під єднати нові вітки каналізаційної мережі.

         Загальний бюджет проекту з реконструкції очисних споруд становить  4,7 млн.грн, з них фінансування з Державного бюджету  становить 4 млн.грн, решту коштів виділені і вже профінансовані з міського бюджету м.Підгаєць. В процентному співвідношенні частка співфінансування з міського бюджету становить 15% від загального бюджету проекту. Розпорядником коштів державного бюджету є управління капітального будівництва Тернопільської ОДА. Виконавцем робіт  за результатами тендеру, який проводився управлінням капітального будівництва Тернопільської ОДА , є ТОВ «Авакс Проф»  .  

         Наступним етапом, який планується  здійснити, є будівництво каналізаційної мережі у тій частині міста, де вона відсутня. В зв’язку із цим міська рада знову подаватиме заявку  та проект на участь у конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в Україні, так як проект потребуватиме значних фінансових вкладень і не може бути реалізований тільки за кошти міського бюджету. На даний час міська рада готує необхідні документи для виготовлення проектно-кошторисної документації.

                                      Підгаєцька міська рада

 

« повернутися до списку новин