Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Маємо Конституцію, яка відповідає європейським вимогам Основного Закону.

Переглядів: 414

                                                                     

                                                                        Шановні жителі Підгаєцького  краю!

 Сьогодні ми, як і світова громадськість, визнаємо, що маємо Конституцію, яка відповідає європейським вимогам Основного Закону. А як зробити так, щоб конституційні постулати не були просто записами на папері, знає кожен: почати із себе і неухильно їх виконувати. Тоді й результати не забаряться.

Усім депутатським корпусом районної ради щиро вітаємо вас з великим державним святом – Днем Конституції України.

22 роки тому відбулась справді значима історична подія, яка гідно увінчує розвиток українського народу – український парламент прийняв Основний Закон – першу Конституцію незалежної України. Цей пам’ятний день відкрив перед нами шлях до розвитку і зміцнення правової європейської країни.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу вже багато років тому назад, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором.

Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

У цей урочистий день щиросердно бажаємо добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім вам, шановні жителі Підгаєччини, і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбутнє  рідної України!

Нехай це свято додає наснаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі!

Слава Україні!

Голова районної ради                                                                                 Ірина БАРАН

депутатськитй корпус районної ради

виконавчий апарат районної ради

 

 

 

« повернутися до списку новин