Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

ТРЕБА ГРАНТ? ОТРИМАЙ!

Переглядів: 154

                        

ТРЕБА ГРАНТ? ОТРИМАЙ!

??Фонд «Монсанто» є філантропічним відділенням компанії «Монсанто», яке працює заради значного та значимого поліпшення життя людей та зміцнення громад в усьому світі. Він приймає пропозиції проектів для надання грантів за межами США за такими напрямами:

?Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в аграрних громадах навколо світу, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.
?Забезпечення критичних потреб громад за рахунок підтримки неурядових організацій, що надають допомогу для продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

??Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий – 25 тис. доларів США. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на період до 12 місяців. Організації-заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за міжнародними стандартами.

Фонд приймає міжнародні заявки протягом двох періодів щорічно. Перший період триває з 1 січня до 29 лютого, другий – з 1 липня до 31 серпня.

Деталі www.monsantoglobal.com/global/ua/Pages/default.aspx

 

« повернутися до списку новин