Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського святкує своє 23 річчя

Переглядів: 939

                     

23 роки– саме стільки пройшло від часу заснування Підгаєцької гімназії. Як перлина до перлини на вишуканому намисті, так рік за роком нанизані на срібну нитку життя будні і свята цього навчального закладу. Скільки дитячих очей бачили його вікна, скільки дитячих голосочків чули його стіни...Гімназія збирала щороку під своє тепле крило  пташенят – вихованців. Навчала, любила, виховувала, благословляла в далекі світи.

Незмінним, впродовж років,  залишається  той факт, що  гімназія навчає та виховує , і що її вихованці - це її слава і гордість. І як би далеко вони не були, в які б неблизькі світи не заносила їх доля, та в своїх думках і спогадах вони часто поруч із нею - рідною й дорогою.

Шановні вчителі, працівники, гімназисти і, випускники та друзі гімназії! Вітаю Вас із славним 23-річчям вашого закладу. До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох  досвідчених, творчих, талановитих вчителів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків. Наразі Підгаєцька  гімназія ім.Маркіяна Паславського  – це навчальний заклад, знаний не тільки на Тернопіллі, але й в усій Україні, хоч молода за віком та вже відома своїми випускниками, власною історією та традиціями.

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу Підгаєцької районної ради висловлюю   щиру подяку  за працю  та виховання наших дітей!  Бажаю невичерпних сил, наснаги, витримки, міцного здоров’я, чемних і вдячних учнів,а гімназистів  закликаю  цінувати юність, ставати кращими й досвідченішими.

                      

З повагою,

голова Підгаєцької районної ради                                                                                                  Ірина Баран

« повернутися до списку новин