Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Про медичну реабілітацію застрахованих осіб

Переглядів: 517

УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ

Фонду соціального страхування України 

в тернопільській області

бережанське відділення 

вул.Шевченка, 55а,  м. Бережани, 47500, тел. (03548) 2-18-74, email: bere.te@fssu.gov.ua, код ЄДРПОУ  41449647

 

 

Про медичну реабілітацію

застрахованих осіб

 

Правління Фонду соціального страхування України  Постановою від 13.07.2017 №39 затвердило Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб  та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санітарно- курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

Цей Порядок (діє з 01.01.2018року) визначає механізм, граничні розміри та умови відшкодування (оплату) Фондом соціального страхування України (далі - Фонд) санаторно-курортним закладам витрат за надані соціальні послуги з лікування осіб, застрахованих за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, і членів їх сімей (дітей) (далі – застраховані особи) в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм (далі – послуги із реабілітаційного лікування), за вибором застрахованої особи

Відповідно до даного порядку застрахована особа (тобто кожен працівник організації, закладу, установи, який працює офіційно) має право на  безоплатне лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії  (далі — висновок ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації (далі – заклад охорони здоров’я).

Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.

Постановою визначено перелік профілів медичної реабілітації, а саме: нейрореабілітація, м»язово-скелетна реабілітація, кардіо-пульмонарна реабілітація, цукровий діабет, реабілітація після оперативних втручань на органах зору, реабілітація при порушені перебігу вагітності, інша (соматична) реабілітація:.

Термін лікування в реабілітаційному відділенні становить 24 дні.

Граничні розміри витрат на лікування затверджуються правлінням Фонду (не більше 600грн. в день) і включають в себе: діагностичні та лікувальні послуги, послуги з харчування, послуги з проживання.

Застрахована особа має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за профілем медичної реабілітації згідно з затвердженим  переліком Фондом.

Застрахована особа при потребі в санітарно – курортному лікуванні та наявності моменту надання висновку ЛКК, яка інформує представництво Фонду про дану потребу, та оформляє заяву про забезпечення реабілітаційним лікуванням, бланк якої отримує від представника Фонду.

Застрахована особа підписує три примірники Договору (для органу Фонду, санаторно-курортного закладу та застрахованої особи).

Договір є документом, що надає право застрахованій особі на отримання послуг із реабілітаційного лікування у санаторно-курортному закладі за зазначеним у Договорі профілем медичної реабілітації, терміном лікування та дати початку лікування.

          Більш детальну інформацію з даного питання можна отримати за тел:

21874, 0964654366 

 

Начальник відділення                                                                                         М.Ф. Хлопась

 

Солтис М.І..

2 18 74

 

« повернутися до списку новин