Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Сьогодні в Україні відзначають День добровольця

Переглядів: 199

             

День добровольця! Дата – не випадкова, саме 14 березня зі столичного Майдану перші бійці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях. Тож Верховна Рада України 17 січня 2017 року ухвалила постанову №4261 про встановлення в Україні Дня українського добровольця, аби вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

І хоча цьогоріч на державному рівні цей день офіційно відзначають втретє, та внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити. Саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну. Це дозволило зупинити ворога, мобілізувати сили в тилу та озброїти армію.

Дорогі добровольці!

Коли на землю України віроломно ступив агресор, Ви, не вагаючись, залишили власні домівки, рідних людей, роботу, зону комфорту заради того, щоб здолати ворога. Натомість Вам довелося провести в окопах не одну ніч, навчитися засинати під звуки вибухів та пострілів і що найгірше – щоразу боляче переживати втрату побратимів. Тих, із ким порівну ділили шмат хліба й кулі.

Ви воювали у різних батальйонах та добровольчих підрозділах. У Ваших спогадах назавжди залишаться військові дії під Іловайськом, Щастям, Лутугиним, Веселою Горою, в Донецькому аеропорту і не тільки. Так. Саме завдяки Вам – добровольцям, Вашій мужності, відданості національним інтересам та щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора!

Ми пишаємося Вами! Тими будівельниками, лікарями, фермерами, учителями, держслужбовцями та простими робітниками різного віку соціального стану, різних політичних чи релігійних переконань, котрі в критичний для України час прийняли мужнє рішення стати на захист держави! Зробили крок до смертельної небезпеки і таким чином зірвали плани російського окупанта відхопити ласий шмат нашої землі.

Низько схиляємо голови в пам'ять про тих добровольців, котрі не повернулися з поля бою. Сумуємо разом із їхніми рідними. І разом із тим, дякуємо Богу за тих, хто повернувся живим та продовжує нині працювати, виховувати дітей, розбудовувати державу.

Дорогі добровольці!

Ще раз вітаю Вас зі святом! Щиро дякую за Ваш патріотизм, хоробрість та незламність! Хай Господь дає Вам здоров’я, злагоду й благополуччя у Ваших родинах, сил для нових звершень на благо України! А найголовніше – перемоги над російським агресором!

З повагою голова Підгаєцькоі районної ради Ірина БАРАН

« повернутися до списку новин